Domů 5 Právní obory 5 Privátní klienti 5 Soukromé investice

Soukromé investice

Pomůžeme vám s realizací soukromých investic. Poskytneme právní posouzení a identifikaci rizik, due diligence či vyjednávání podmínek s protistranou. Dokážeme vás propojit s privátními bankéři a investičními společnostmi.

Kontaktujte násVíce informací

Právní zajištění soukromých investic

Zaměřujeme se na právní pomoc při realizaci soukromých investic v případě významných klientů — fyzických osob.

Ať už se chystáte investovat v oblasti private equity, venture capital, na veřejných trzích nebo v jiných sektorech, náš tým vám vždy poskytne potřebnou podporu.

Jaké služby zajišťujeme

Zaměřujeme se na zcela individuální právní pomoc v jakémkoli rozsahu, který uznáte za potřebný nebo vhodný. Dokážeme se do transakce zapojit od A do Z, nebo řešit pouze některé klíčové aspekty.

Zajišťujeme komplexní právní podporu při realizaci velkých investic. Od právních prověrek a identifikaci rizik po veškeré související vyjednávání.

Každé transakci se věnuje tým seniorních právníků, složený z expertů na různé právní oblasti, jako jsou obchodní právo, kapitálový trh, nemovitosti a další. Klademe velký důraz na vysokou rychlost a kvalitu našich výstupů.

Spolupráce s KLB Legal

Nejdříve vás kontaktuje jeden ze členů našeho týmu. Společně se domluvíte na formě komunikace — osobní či online — a dalším postupu podle vašich preferencí a potřeb.

Co budete potřebovat

Identifikaci protistrany a popis plánované investice.

Doba trvání

Maximálně se přizpůsobíme plánovanému harmonogramu investice.

Referenční projekty

Poskytování služeb privátním klientům je vždy velmi citlivou záležitostí, a proto si můžete být jisti, že vás, ani žádné jiné klienty nikde nezveřejníme.

Náš tým pro Soukromé investice

JUDr. David Kuboň

JUDr. David Kuboň

Řídící partner

Mgr. Ing. Dominik Fries

Mgr. Ing. Dominik Fries

Vedoucí advokát

Zuzanna-Mathilda Kuboň Issa

Zuzanna-Mathilda Kuboň Issa

Právník

Související články

KLB Legal pomáhala SPAC od vzniku po akvizici Footshop

KLB Legal pomáhala SPAC od vzniku po akvizici Footshop

Advokátní kancelář KLB Legal poskytovala právní poradenství investiční skupině WOOD & Company při vzniku historicky prvního SPAC ve střední a východní Evropě, jeho vstupu na burzu i při úspěšné akvizici luxusního retailera obuvi – společnosti Footshop.

Připravované daňové výhody pro investory aneb dlouhodobý investiční produkt

Připravované daňové výhody pro investory aneb dlouhodobý investiční produkt

Vláda schválila a předložila Poslanecké sněmovně legislativní návrh, který má přinést nové možnosti spoření na stáří. Návrh směřuje ke srovnání podmínek mezi produkty penzijních společností a investičními produkty jiných licencovaných subjektů. Především pak zavádí zásadní daňové výhody pro ty, kteří si investováním na kapitálovém trhu spoří na stáří jinou formou než prostřednictvím životního pojištění, penzijního připojištění nebo doplňkového penzijní spoření.

Kontakt pro Soukromé investice

Napište nám