Dopravní nehoda

Získáme pro vás spravedlivé finanční odškodnění, pokud jste se vy nebo vaši blízcí stali obětí dopravní nehody. Odměnu za své služby si musíme vybojovat – pracujeme na principu „žádná výhra, žádná odměna“. Nabízíme vám více než 10 let zkušeností společně s empatickým individuální přístupem.

Kontaktujte násVíce informací

Náhrada pro oběti dopravních nehod

Zajišťujeme pro naše klienty odškodnění újmy utrpěné následkem dopravní nehody. Máme specializovaný tým právníků, který se dlouhodobě zabývá touto oblastí práva.

Klademe důraz na mimosoudní vymožení odškodnění újmy na zdraví, nebojíme se však ani soudních sporů.

Naše odměna? Žádná výhra, žádná odměna

Po převzetí právního zastoupení poškozeného vymáháme odškodnění dle zásady „žádná výhra, žádná odměna“, což pro klienta znamená, že pokud nevymůžeme žádné odškodnění, tak nám nehradí žádnou odměnu.

Tato zásada deklaruje, že věříme v naše právní schopnosti zajistit adekvátní odškodnění pro klienta a zároveň chápeme jeho složitou životní situaci, ve které není obvykle schopen hradit standardní odměnu následkem výpadku příjmů škodnou událostí.

Referenční projekty

Oškodnění za zahraniční dopravní nehodu – pád mostu v Janově

Úspěšně jsme vymohli odškodnění v mediálně známé kauze - pád mostu v italském Janově. V srpnu roku 2018 se zřítila dvousetmetrová část dálničního mostu včetně více než 30 osobních a nákladních aut. Tragédie si vyžádala 43 lidských životů, dalších 16 lidí přežilo s různě závažnými zraněními. KLB Legal vymohla odškodnění pro českého řidiče kamionu, který při pádu utrpěl závažnou újmu na zdraví. Zároveň jsme vymohli škodu za zničené nákladní vozidlo pro jeho zaměstnavatele. Díky správné strategii jsme případ úspěšně uzavřeli mimosoudní dohodou a řidič i jeho zaměstnavatel získali odškodnění v plné výši. Na případu jsme spolupracovali s italskou advokátní kanceláří, se kterou spolupracujeme skrze mezinárodní uskupení Global Justice Network.

Nezaviněná srážka na lyžích

"Při mnou nezaviněné srážce na lyžích jsem utrpěla rozsáhlé zranění. Advokátní kancelář mě zastoupila jak v trestním řízení, tak při jednání s viníkem nehody. Díky KLB Legal jsem získala odškodnění, na které jsem měla nárok." Ilona K., Poděbrady

Náhrada újmy při pochybení nemocnice

"Advokátní kancelář mě profesionálně zastupovala při vymáhání odškodnění újmy na zdraví utrpěné v důsledku pochybení zdravotnického zařízení. S její pomocí jsem získala adekvátní odškodnění." Barbora B., Praha

Odškodnění pracovního úrazu

"Vřele doporučuji advokátní kancelář KLB Legal, která mi díky svým mnohaletým zkušenostem účinně pomohla získat adekvátní odškodnění za pracovní úraz, ačkoliv zaměstnavatel a jeho pojišťovna zpočátku odmítala jakoukoliv odpovědnost." Patrik H., Praha

Náš tým pro Dopravní nehoda

JUDr. David Kuboň

JUDr. David Kuboň

Řídící partner

Mgr. Monika Skalová

Mgr. Monika Skalová

Vedoucí advokátka

JUDr. Vojtěch Hanzal

JUDr. Vojtěch Hanzal

Advokátní koncipient

Související články

Dopravní nehoda v pracovní době

Dopravní nehoda v pracovní době

Nezaviněná dopravní nehoda na pracovní cestě nebo při výkonu práce v pracovní době se může přihodit každému zaměstnanci.

Kontakt pro Dopravní nehoda

Napište nám