Domů 5 Právní obory 5 Kapitálový trh 5 Blockchain a krypto

Blockchain a krypto

Aktivně se věnujeme vydavatelům tokenů a poskytovatelům krypto služeb. Pomáháme klientům připravit se na MiCA. Pravidelně komunikujeme s regulátory, sledujeme dění na trhu a pomáháme se snadno zorientovat v právních povinnostech. Propojujeme naše letité zkušenosti z kapitálového trhu a chuť vymýšlet nová řešení s novými trhy kryptoaktiv.

Kontaktujte násVíce informací

Naše nejčastější služby

Burzy a poskytovatelé služeb

MiCA z velké části kopíruje pravidla směrnice MiFID, které se věnujeme již od roku 2004. V oblasti kryptoaktiv radíme pravidelně několik let. Proto umíme z našich dosavadních zkušeností vytěžit maximum, abychom váš byznys posunuli do nové éry.

Vydávání tokenů

Máme za sebou strukturování a emise tokenů, včetně málo častých typů. Zároveň se věnujeme oblasti cenných papírů, kterou je MiCA úzce inspirována. Dokážeme vám proto snadno pomoci v oblasti nové regulace s důrazem na řešení praktických otázek.

Další nabízené služby

Bereme to nejlepší z oblasti stávajícího finančního trhu a aplikujeme ve směru inovací, nové filozofie a technického pokroku.

Již několik let aktivně jednáme s Českou národní bankou v oblasti kryptoaktiv a souvisejících služeb.

Pomáhali jsme strukturovat emise tokenů, fondy zaměřené na kryptoaktiva, standardní i zcela nové služby navázané na kryptoměny.

S klienty se na příchod MiCA připravujeme již nyní. Klíčová je pro nás komunikace na manažerské úrovni i s interními týmy. Nastavujeme procesy, hledáme spolehlivé partnery, pomáháme se zvýšením kvalifikace vedoucích osob. Věříme, že regulace může stávajícím firmám přinést nové příležitosti.

Náš tým pro Blockchain a krypto

JUDr. David Kuboň

JUDr. David Kuboň

Řídící partner

Mgr. Vojtěch Láska, LL.M.

Mgr. Vojtěch Láska, LL.M.

Zakládající partner

Mgr. Veronika Civínová

Mgr. Veronika Civínová

Vedoucí advokátka

Související články

MiCA: Aktuální stav

MiCA: Aktuální stav

Nařízení Evropského Parlamentu a Rady o trzích s kryptoaktivy („MiCA“) můžeme považovat za přelomový pozdrav od evropských zákonodárců. Ti se poprvé snaží o regulaci kryptoměnového hracího pole. MiCA se dotýká několika různých „her“, a to rovnou z...

Kontakt pro Blockchain a krypto

Napište nám