Domů 5 Právní obory 5 Hromadné žaloby 5 Všechny naše kauzy

Všechny naše kauzy

Věnujeme se hromadnému vymáhání nároků spotřebitelů a drobných investorů. Zastupujeme menšinové akcionáře v případech vytěsnění – squeeze-out. Hájíme práva malých investorů v insolvenčních řízeních.

Kontaktujte násVíce informací

Nejnovější kauzy

Premiot

V kauze Premiot zastupujeme investory, kteří si zakoupili dluhopisy vydané skupinou Premiot a kterým nebyl dluhopis či úrok řádně splacen.

WCA International

V řízení proti společnosti WCA International s.r.o. zastupujeme investory v kauze, kde je podezření z tzv. Ponziho schématu.

Ostatní kauzy

Growing Way

V kauze zkrachovaného fondu GROWING WAY s.r.o. spojovaného s Ondřejem Janatou jsme společným zmocněncem investorů. Hájíme tak jejich práva především v trestním řízení. V kauze bylo vyplaceno investorům již 59 % z investované částky. To je podstatně více než v běžných insolvenčních řízeních, kde je celkový průměr kolem 4 %.

Kontakty pro kauzu Growing Way:

Vytěsnění menšinových akcionářů

Zastupujeme minoritní akcionáře, kteří byli vytěsněni z akciových společností většinovým vlastníkem v procesu tzv. squeeze-out. Naším cílem je dosáhnout pro menšinové akcionáře spravedlivého dorovnání za odchod ze společnosti. Jsme aktivní v kauzách CETIN, Unipetrol a O2.

Kontakty – vytěsnění menšinových akcionářů:

Referenční projekty

Hájíme malé investory a jejich investice

V insolvenčních řízeních hromadně zastupujeme drobné investory. Pomáháme chránit práva ve složitých řízeních a zvýšit pravděpodobnost vrácení všech nebo části jejich peněžních prostředků.

Nebojíme se bránit minoritní akcionáře

KLB Legal zastupuje menšinové akcionáře v případech, kdy jsou jejich akcie nuceně odkoupeny a společnost stažena z trhu. Aktivně hájíme zájmy malých investorů v kauzách O2, CETIN i Unipetrol.

Získání většiny peněz v insolvenčním řízení

"KLB Legal mě bránilo v kauze Growing Way. Díky nim mi podvodníci vrátili větší část mých peněz." Aleš Č., Praha

Náš tým pro Všechny naše kauzy

JUDr. David Kuboň

JUDr. David Kuboň

Řídící partner

Mgr. Ing. Dominik Fries

Mgr. Ing. Dominik Fries

Vedoucí advokát

Mgr. Kateřina Kösslerová

Mgr. Kateřina Kösslerová

Advokátní koncipientka

Související články

O kauze WCA International

O kauze WCA International

Společnost WCA International s.r.o. („společnost WCA“) podle všeho není nadále schopna plnit své závazky. Od srpna letošního roku se proti ní vede téměř 20 exekucí.

Kontakt pro Všechny naše kauzy

Napište nám