Premiot

V kauze Premiot zastupujeme věřitele, kteří si zakoupili dluhopisy vydané skupinou Premiot. U dluhopisů došlo v mnoha případech k zastavení výplaty úroků. Nebo nebyla splacena jistina. Proti některým subjektům ze skupiny Premiot už bylo zahájeno insolvenční řízení. Investorům nabízíme hromadné zastupování s cílem vymoci od skupiny Premiot investované peněžní prostředky.

Kontaktujte násVíce informací

Kauza Premiot

Vymáhání nároků proti skupině Premiot se aktivně věnujeme od počátku roku 2023, kdy začaly být patrné její finanční potíže.

Ve skupině Premiot je celá řada společností, které vydávaly dluhopisy. U řady z nich přestal být splácen úrok, u některých nebyla splacena jistina dluhopisu. Postupem času bylo proti některým společnostem ze skupiny Premiot zahájeno insolvenčí řízení, u dalších zahájení insolvenčního řízení očekáváme.

Investorům nabízíme hromadné vymáhání jejich nároků. Za tím účelem jsme zřídili specializovanou stránku. Na stránce naleznete veškeré aktuální informace o kauze Premiot a také přesné podmínky a konkrétní cenu našich služeb.

Patříte-li mezi poškozené, vyplňte online formulář a nechte se zastupovat naší kanceláří v řízení proti společnostem ze skupiny Premiot.

Referenční projekty

Hájíme malé investory a jejich investice

V insolvenčních řízeních hromadně zastupujeme drobné investory. Pomáháme chránit práva ve složitých řízeních a zvýšit pravděpodobnost vrácení všech nebo části jejich peněžních prostředků.

Nebojíme se bránit minoritní akcionáře

KLB Legal zastupuje menšinové akcionáře v případech, kdy jsou jejich akcie nuceně odkoupeny a společnost stažena z trhu. Aktivně hájíme zájmy malých investorů v kauzách O2, CETIN i Unipetrol.

Získání většiny peněz v insolvenčním řízení

"KLB Legal mě bránilo v kauze Growing Way. Díky nim mi podvodníci vrátili větší část mých peněz." Aleš Č., Praha

Náš tým pro Premiot

JUDr. David Kuboň

JUDr. David Kuboň

Řídící partner

Mgr. Ing. Dominik Fries

Mgr. Ing. Dominik Fries

Vedoucí advokát

Mgr. Kateřina Kösslerová

Mgr. Kateřina Kösslerová

Advokátní koncipientka

Související články

Kontakt pro Premiot

Napište nám