Domů 5 Legal fields 5 Private clients 5 Private services

Private services

Pro privátní klienty připravujeme služby na míru podle jejich individuálních požadavků. Soustředíme se na péči o majetkové záležitosti. Nabízíme jak pomoc s řešením jednotlivých otázek, tak komplexní právní péči o majetek.

Kontaktujte násVíce informací

Individuální právní poradenství

Jednou z klíčových oblastí naší nabídky právních služeb je komplexní poradenství poskytované významným klientům – fyzickým osobám.

Specializujeme se na poskytování vysoce profesionálních služeb v oblasti správy majetku a veškeré související agendy pro naše privátní klienty. Z toho důvodu jsme vytvořili specializovaný tým zkušených právníků, kteří jsou odborníky v klíčových právních oblastech, abychom zajistili poskytování služeb nejvyšší kvality.

Právní poradenství

Klientům postujeme komplexní právní poradenství v hlavních právních oblastech. Máme dlouholeté zkušenosti, které podporujeme spoluprací s dalšími institucemi. Díky tomu jsme schopni zajistit specializované a nadstandardní poradenské služby.

Naše zaměření zahrnuje správu osobního a rodinného majetku, investice, rodinné právo, zřizování svěřenských fondů, nadací a holdingových struktur, stejně jako zastupování v soudních sporech, arbitrážích a dalších typech řízení.

Abychom zajistili efektivní správu osobních příjmů našich klientů, poskytujeme v těsné spolupráci s partnery komplexní právně-daňové poradenství. To zahrnuje právně-daňové strukturování transakcí s přihlédnutím k mezinárodním aspektům. Poskytujeme komplexní služby v oblasti family office struktur a přípravy mezigeneračního transferu kapitálu.

Zaměřujeme se na:

  • Mezigenerační přechod majetku, včetně komplexního zajištěné veškerého poradenství
  • Služby spojené se správou majetku a soukromých investic
  • M&A, strukturování prodejů a investic ve spolupráci s investičními společnostmi a daňovými experty
  • Family office (svěřenský, nadační, investiční svěřenský fond) a holdingové struktury
  • Řešení sporů

Spolupráce s KLB Legal

Prioritou je vždy absolutní diskrétnost, srozumitelnost a jednoznačnost našich doporučení. Samozřejmostí je také rychlost dodání zpracovaných výstupů.

Průběh spolupráce se odvíjí od typu poskytované služby. Vždy vás kontaktuje seniorní člen týmu, který se s vámi spojí buď osobně nebo na dálku podle vašich preferencí. Navnímá váš záměr a získá od vás podklady. Následně navrhne řešení dané situace včetně harmonogramu.

Co budete potřebovat

Individuálně probereme, jaký rozsah spolupráce preferujete. Při mezigeneračním přechodu majetku nás budou zajímat hlavně vaše osobní preference, u poradenství s privátními investicemi se zase zaměříme na dokumenty od protistrany.

Doba trvání

Doba trvání spolupráce se vždy odvíjí podle typu poptávané služby a osobní domluvy.

Referenční projekty

No references found in this category.

Náš tým pro Private services

Související články

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Kontakt pro Private services

Napište nám