Domů 5 Legal fields 5 ​Class action lawsuits 5 All class action lawsuits

All class action lawsuits

Věnujeme se hromadnému vymáhání nároků spotřebitelů a drobných investorů. Zastupujeme menšinové akcionáře v případech vytěsnění – squeeze-out. Hájíme práva malých investorů v insolvenčních řízeních.

Kontaktujte násVíce informací

Nejnovější kauzy

Premiot

V kauze Premiot zastupujeme investory, kteří si zakoupili dluhopisy vydané skupinou Premiot a kterým nebyl dluhopis či úrok řádně splacen.

WCA International

V řízení proti společnosti WCA International s.r.o. zastupujeme investory v kauze, kde je podezření z tzv. Ponziho schématu.

Ostatní kauzy

Growing Way

V kauze zkrachovaného fondu GROWING WAY s.r.o. spojovaného s Ondřejem Janatou jsme společným zmocněncem investorů. Hájíme tak jejich práva především v trestním řízení. V kauze bylo vyplaceno investorům již 59 % z investované částky. To je podstatně více než v běžných insolvenčních řízeních, kde je celkový průměr kolem 4 %.

Kontakty pro kauzu Growing Way:

Vytěsnění menšinových akcionářů

Zastupujeme minoritní akcionáře, kteří byli vytěsněni z akciových společností většinovým vlastníkem v procesu tzv. squeeze-out. Naším cílem je dosáhnout pro menšinové akcionáře spravedlivého dorovnání za odchod ze společnosti. Jsme aktivní v kauzách CETIN, Unipetrol a O2.

Kontakty – vytěsnění menšinových akcionářů:

Referenční projekty

No references found in this category.

Náš tým pro All class action lawsuits

Související články

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Kontakt pro All class action lawsuits

Napište nám