Securities

Pomáháme s emisí cenných papírů a se všemi souvisejícími transakcemi. Zajistíme přijetí akcií na burzu (IPO) i následné transakce (SPO, ABB a další). Poskytujeme dlouhodobé poradenství pro emitenty včetně služeb compliance. Věnujeme se vytěsnění menšinových akcionářů, tzv. squeeze-out, a souvisejícím postupům.

Kontaktujte násVíce informací

Specializujeme se

Akcie, IPO a trh START

Poskytneme kompletní podporu od plánu až po obchodování na burze. Zajistíme soulad s regulatorními požadavky a pomůžeme v maximální možné míře využít potenciál vašeho IPO.

Dluhopisy

Pomůžeme s emisí dluhopisů, včetně dluhopisů s prospektem a dlouhodobých dluhopisových programů. Poradíme v oblastech správného postupu, zajištění a distribuce.

Prospekt

Na základě analýzy vašich konkrétních ekonomických a obchodních potřeb se postaráme o přípravu prospektu cenných papírů a provedeme vás řízením před ČNB. Věnujeme se všem kategoriím cenných papírů.

Investiční certifikáty

Navrhneme vhodné typy investičních certifikátů k realizaci vašich obchodních záměrů. Poskytujeme právní poradenství – od strukturování, samotné vydání, až po rady týkající se správných procesů a distribuce.

Naše služby

Náš tým má za sebou transakce české a evropské, ale i velké globální projekty.

Věnujeme se krátkodobému poradenství i dlouholetým klientům. Máme zkušenosti s cennými papíry ve všech fázích ekonomického cyklu.

Zabýváme se transakcemi na akciových trzích, a to na trzích regulovaných, tak na trhu START. Pomáháme při vydávání dluhopisů, včetně emisí prováděných finančními institucemi. Pomůžeme s inovativními projekty formou investičních certifikátů a dalších cenných papírů.

Díky zahraničním spolupracujícím kancelářím dokážeme pomoci i v případě, že váš projekt bude dosahovat i mimo Českou republiku.

Rádi probereme váš obchodní záměr.

Obraťte se na nás. Úvodní konzultace je zdarma.

Náš tým pro Securities

Související články

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Kontakt pro Securities

Napište nám