ČNB Licence

A licence from the Czech National Bank is often required to operate a financial services business. Thanks to many years of experience, our team understands the business and economic aspects of the business. We communicate regularly with the Czech National Bank staff and will handle everything necessary for your project.

Contact usMore information

Naše nejčastější služby

Banky

Poskytneme právní poradenství při získání nebo rozšíření licence banky. Zaměřujeme se na přesné pochopení potřeb konkrétní banky, následuje srozumitelný a efektivní postup.

Obchodníci s cennými papíry

Zajistíme kompletní právní servis při získání nebo rozšíření licence obchodníka s cennými papíry. Stanovíme postup na míru – od těch nejmenších obchodníků až po mezinárodní hráče.

Platební služby

Vyřídíme licence pro platební instituce, poskytovatele platebních služeb, instituce elektronických peněz a platební systémy. Poskytneme právní a obchodní poradenství pro úspěšný vstup na trh platebních služeb.

Sankční řízení

Provedeme vás složitým procesem sankčního řízení, od předcházení rizik až po obhajobu ve správních a trestních řízeních. Pomůžeme udržet dobré jméno vaší firmy také při zastoupení v obchodních sporech.

Další služby

Zaměřujeme se na kompletní oblast finančního trhu:

  • Investiční společnosti, SICAV, samosprávné investiční fondy: Specializujeme se na oblast fondového investování. Proto jsme mu věnovali celou sekci.
  • Crowdfunding: Poskytneme vám kompletní služby pro získání licence poskytovatele skupinového financování. Součástí naší pomoci je zajištění samotné licence, pomoc se strukturováním celého projektu, smluvní vyřešení vztahů s klienty, školení týmu v oblasti regulace a AML a další. Ulehčíme vám od právních záležitostí i operativy.
  • MiCA, poskytovatelé kryptoslužeb, vydávání tokenů: Tématu kryptoaktiv se věnujeme dlouhodobě. Z regulace kryptoaktiv pro vás získáme to nejlepší.
  • Investiční zprostředkovatelé, vázaní zástupci: Poradíme, zda je pro vás takové oprávnění vhodné, pomůžeme s jeho získáním nebo s přechodem na vyšší typ licence.

Pokud vás zajímá jiný typ licence, napište nám nebo zavolejte. Rádi se s vámi setkáme.

Náš tým pro ČNB Licence

Související články

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Kontakt pro ČNB Licence

Napište nám