Domů 5 Legal fields 5 Capital markets 5 Blockchain and crypto

Blockchain and crypto

Aktivně se věnujeme vydavatelům tokenů a poskytovatelům krypto služeb. Pomáháme klientům připravit se na MiCA. Pravidelně komunikujeme s regulátory, sledujeme dění na trhu a pomáháme se snadno zorientovat v právních povinnostech. Propojujeme naše letité zkušenosti z kapitálového trhu a chuť vymýšlet nová řešení s novými trhy kryptoaktiv.

Kontaktujte násVíce informací

Naše nejčastější služby

Burzy a poskytovatelé služeb

MiCA z velké části kopíruje pravidla směrnice MiFID, které se věnujeme již od roku 2004. V oblasti kryptoaktiv radíme pravidelně několik let. Proto umíme z našich dosavadních zkušeností vytěžit maximum, abychom váš byznys posunuli do nové éry.

Vydávání tokenů

Máme za sebou strukturování a emise tokenů, včetně málo častých typů. Zároveň se věnujeme oblasti cenných papírů, kterou je MiCA úzce inspirována. Dokážeme vám proto snadno pomoci v oblasti nové regulace s důrazem na řešení praktických otázek.

Další nabízené služby

Bereme to nejlepší z oblasti stávajícího finančního trhu a aplikujeme ve směru inovací, nové filozofie a technického pokroku.

Již několik let aktivně jednáme s Českou národní bankou v oblasti kryptoaktiv a souvisejících služeb.

Pomáhali jsme strukturovat emise tokenů, fondy zaměřené na kryptoaktiva, standardní i zcela nové služby navázané na kryptoměny.

S klienty se na příchod MiCA připravujeme již nyní. Klíčová je pro nás komunikace na manažerské úrovni i s interními týmy. Nastavujeme procesy, hledáme spolehlivé partnery, pomáháme se zvýšením kvalifikace vedoucích osob. Věříme, že regulace může stávajícím firmám přinést nové příležitosti.

Náš tým pro Blockchain and crypto

Související články

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Kontakt pro Blockchain and crypto

Napište nám